O nás

Naša spoločnosť posobí­ na trhu GPS monitoringu už od roku 1998. Vtedy sme ešte ako QADRA v.o.s. vyvinuli prvý offline GPS záznamní­k s ukladaní­m záznamu na pamäťovú kartu Compact Flash. Súbory bolo možné spracovať cez čitáčku kariet pripojenú na USB.

V roku 2000 ďalším produktom bol offline GPS záznamní­k GPS128Q na SD karty, ktorý sa v piatej generácii­ do dnes uplatňuje na trhu. Tento záznamník funguje funguje už viac ako 10 rokov - nakoľko pre zákazníkov od roku 1996 sme pripravili tzv. GPS ROLLOVER FIX. Inovovanú verziu tohto produktu uvedieme na trhu v roku 2020! Teda po 20 rokoch :)

V oblasti online GPS monitoringu spolupracujeme od roku 2004 s Tajwanskou spoločnosťou Wondeproud, ktorá pre nás vyrába zákazkové riešenia najvyššej kvality a technickej úrovne za bezkonkurenčnú cenu. V roku 2019 v systéme POKRÝVAME CELÚ EURÓPU a pracujeme aj pre veľké spoločnosti v oblasti agro, logistiky, lodnej dopravy a autobusovej dopravy. Do portfólia sme v roku 2019 doplnili nové GPS jednotky, tak aby sme vyšli v ústrety každému zákazníkovi. Životný cysklus našich GPS jenotiek je až 15 rokov rokov, preto sme stabilným partnerov v oblasti GPS monitoringu pre veľké aj malé spoločnosti.

Ponuku príslušentsva a GPS jednotiek rozširujeme podľa požiadavok, zároveň s kvalitou služieb aj dostupnosti servisu po celom Slovensku. Dokážeme zabezpečiť montáže a servis do 48 hodín na celom území Slovenskej Republiky a do 72 hodín aj v Maďarsku a Českej Republike.

Medzi najčastejšie využívané služby patrí monitoring firemných vozidiel osobných, úžitkových a nákladných. Údaje z našich GPS systémov sú akceptované logistickými centrami, daňovým úradom a môžu byť zdieľané na burzu dopravy alebo do iných systémov tretích strán. Medzi ekonomický software podporovaných naším systémom patrí Kniha Jázd AUTOPLAN, ktorým generujete diéty pre Vašich zamestnancov vo finálnej podobe na niekoľko kliknutí. Prepojenie s našim systémom je plne automatické.

V oblasti poľnohospodárstav spolupracujeme od roku 2006 so spoločnosťou SKEAGIS s.r.o., ktorá od roku 2002 ponúka komplexné služby v oblasti informačných systémov najmä pre podniky poľnohospodárskej prvovýroby. Pre potreby prvovýrobcov vyvinula agrárny geografický informačný systém Skeagis, ktorý poskytuje informácie pre operatívne riadenie poľnohospodárskej výroby, umožňuje spracovávať a využívať údaje z katastra nehnuteľností, vytvárať nájomné zmluvy,  viesť evidenciu údajov o reprodukcii zvierat, nádojoch, kontrole úžitkovosti  a zabezpečovať komunikáciu s CEHZ. Informačný softvér vytvára grafické a textové výstupy pre potreby agronóma a manažmentu podniku a pomáha dodržiavať legislatívu pre potreby kontrolných orgánov.

V súčasnosti poskytuje služby v oblasti GPS monitoringu na vysokej úrovni veľkým aj malým zákazníkom. Našou prednosťou sú vysoko kvalitné a cenovo výhodné riešenia pre každého. Používanie efektívnych a progresívnych metóde je pre nás samozrejmosťou aj do budúcnosti.

 

Veríme, že sa nám podarí získať aj Vašu priazeň a dôveru!