Systém GPSPOLOHA.SK, čo ponúkame za najvýhodnejší mesačný poplatok

GPS Server
Licencované Google Maps v základnom balíku. Kontrola a pripomienkovanie servisných intervalov na email, alebo SMS. Kniha jázd s archívom na 10 rokov. Najvýhodnejší paušál na trhu: 6.00 EUR EURÓPA a 7.50 EUR SVET / mesiac / vozidlo (ceny bez DPH 20%).

Aktuálna poloha vozidiel

Okamžite viete kde sa jednotlivé vozidlá nachádzajú, alebo si zobrazíte všetky vaše vozidlá naraz na jednej mape.Viete plánovať trasu, odčitať aktuálny stav tachografu, zistiť ako dlho je už vozidle v pohybe a koľko KM najazdilo od poslednej zastávky. Našou špecialitou je dispečerský režim, kedy je obrazovka rozdelená na kvadranty ako pri kamerových systémoch. Všetko na stolnom PC, v mobilnom telefóne, alebo na tablete.

Okamžite optimalizujte náklady a zvýšte úspory paliva

So systémom sledovania vozového parku preukázateľne znížite náklady na pohonné hmoty až o 30%

Mesačné výkazy a automatická kniha jázd

Spracováva sa automaticky a môže vám byť zasielaný raz mesačne v prehľadnej zosumarizovanej tabuľke.

Pripomienkovanie STK, servisu a iných udalostí

Systém Vám automaticky zašle email s prehľadom pre všetky vozidlá každý mesiac do emailu, alebo s nastaveným prestihom odošle upozornenie pre jednotlivé vozidlá do emailu, či na SMS. Automatické pripomienkovanie podporuje nasledovné udalosti: Pre vlastnú evidenciu tiež môžete zadávať výmenu pneumatík a evidovať ich opotrebenie.

Sledovanie a vyhodnocovanie štýlu jazdy šoférov

Systém sleduje parametre štýlu jazdy v dvoch úrovnociah. Vygeneruje prehľadné reporty a zoradí šoférov podľa dosianutého výsledku.

Sledovanie a vyhodnocovanie údajov z tachografu

Systém sleduje aktuálne stavy tachografu a vyhodnocuje dosiahnutú dobu jazdy a odpočinku.

Vzdialené sťahovanie tachografov prvej aj druhej generácie

S pokročilými GPS jednotkami zabezpečujeme aj automatické sťahovanie tachografov. Podporované sú Stonderidge a Siemens VDO prvej aj druhej generácie.