Kamiónová doprava

GPS Monitoring
Kamióny a nákladné vozidlá v rámci celej EÚ, (aj mimo EÚ) Vám odsledujeme za najvýhodnejších podmienok! GPS jednotky sú osadené prémiovými GSM modulmi Siemens a Cinterion, prepínanie GSM operátorov je plynulé a bezproblémové. Napojenie na CAN zbernicu Vám zaistí prehľad o spotrebe a hladine PHM v nádržiach a analyzuje štýl jazdy. Vieme tiež vyčítať chybové kódy vozidla.

GPS jednotky VT10 aj VT300 dokážu prostredníctvom akcelometra a GPS údajov vyhodnotiť niekoľko paramterov štýlu jazdy. Jedná sa o veličiny, ktoré majú veľkú výpovednú hodnotu vzhľadom na štýl jazdy, avšak poskytujú len základný prehľad a ich konfigurácia je indivduálna podľa typu vozidla.

S naším systémom môžete komunikovať so svojimi šoférmi. Môžete im zasielať textové správy, alebo cieľové adresy priamo na mobilný telefón. šofér môže na správy priamo odpovedať a celú komunikáciu vidíte v systéme vo forme chatu. K využívaniu tejto služby nepotrebujete žiadne špeciálne zariadenie ani príslušenstvo, stačí v systéme zadefinovať telefonický kontakt na šoféra.

Napojenie na zbernicu CANBUS umožňuje vyčítať omnoho viac a konkrétnejších údajov o použévané vozidla. Dokážeme preto vytvoriť oveľa podrobnejšie štatistiky štúlu jazdy a prieniesť tak ďalšie úspory do Vašej spoločnosti. Hodnotenie štýlu jazdy je progresívnym nástrojom pre znižovanie emisí CO2 a úspory mákupu PHM.

Máte záujem o tento GPS produkt?
Možnosti