Odklad splatnosti faktúr za prevádzku GPS počas COVID19

V prípade, že Vám aktuálna situácia ohľadom šírenia vírusu spôsobila finančné problémy a nemôžete zaplatiť aktuálne, alebo budúce faktúry, prosím požiadajte nás emailom, alebo písomne o odklad úhrady pohľadávok. V rámci možností a závažnosti Vám vyhovieme a predítete tak automatickému obmedzeniu funkcionality GPS systému (pri neuhradených faktúrach) a zbytočným administratívnym úkonom v zmysle zmluvy o prevádzke GPS systému.

 

 

Spoločnosť QADRA PLUS ako Váš partner si je vedomá, že táto kríza mohla zasiahnuť aj Vaše podnikanie. Chceme aby ste vedeli, že rozumieme prípadným finančným ťažkostiam, ktoré Vám mohli vnizknúť. Aby sme Vašej situácií porozumeli, musíme o nej vedieť, preto sme pre Vás pripravili formulár so žiadosťou od odklad splatnosti cez ktorý nás prosím prosím so situáciu oboznámte a v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Formulár so žiadosťou o odklad termínu splatnosti * nájdete na stihanitie na tejto stránke. Potvrdený nascanovaný dokument nám prosím zašlite emailom, aby sme Vašu žiadosť riadne zaevidovali. Po obdržaní žiadosti Vás budeme bezodkladne informovať o jeho akceptovaní, alebo sa sa Vám ozveme a dohodneme individuálne podmienky pre Vašu spoločnosť.

 

Stiahnuť

 

* Pre najviac postihnuté odvetvia vieme okrem odkladu splatnosti ponúknuť aj jenodrazovú zľavu z poplatkov. Každý prípad vyhodnotíme individuálne a veríme, že po vzájomnej konzultácí dosiahneme obojstranne prijateľnú dohodu.