Dodávkové vozidlá

GPS Monitoring
GPSPOLOHA.SK dokonale monitoruje prevádzku vozidiel - zosnímané sú všetky dostupné údaje. GPS jednotky vo sú vybavené modulom GSM 2G / 3G / 4G a 4G LTE, akcelerometrom, SIM kartou s prístupom na internet v celej EU. Zariadenia sú vybavené záložnou batériou a FLASH pamäťou. GPS jednotky udržujú nepretrzité spojenie so serverom, kde v reálnom čase prenášajú zosnímané údaje (pozícia, kurz, rýchlosť, stav kľúčika v zapaľovaní a iné). Systém spracováva prijímané údaje zo stoviek GPS jednotiek a ukladá ich do zabezpečenej a zálohovanej databázy. Detekcia prípadnej sabotáže, alebo odpojenia . Pohybový senzor sa stará o presné vyhodnotenie zastavení a presné počítanie ubehnutej vzdialenosti. GPS jednotky s pripojením na CANBUS umožňujú meranie spotreby PHM a odpočet presného stavu KM z prístrojovej dosky.

Užívatelské rozhranie pre prístup do systému existuje vo dvoch variantách: mobilná verzia a verzia pre stolné PC a tablety. Užívateľské rozhranie systému umožnuje sledovať aktuálnu polohu vozidiel v reálnom čase, alebo prístup do archívu, kde sú zaznamenané všetky jazdy s archivováciou až na dobu 10 rokov. Systém okrem iného umožnuje generovať prehľadnú a zároveň podrobnú knihu jázd uznávanú daňovým úradom. Systém má tiež rôzne doplnkové funkcie, napríklad sledovanie termínov pre STK, výmenu oleja a iné. V prípade potreby je tiež možné systém napojiť na ekonomický software - napríklad Autoplan.

Každý zákazník môže naplánovať trasu pre svoje vozidlá a sledovať výkon - nástup na trasu, vybočenie z trasy a návrat na trasu. Služba je dostupná beplatne každému zákazníkovi v základnom balíku. Rovnako bezplatná je možnosť komunikovať so šoférmi prostredníctvom SMS spraác do 20 odoslaných SMS za measiac.

1. naplánujte si trasu s viacerými zastávkami
2. zadajte polomer stráženia vybočenia z trasy
3. dostávate upozornenia do mobilného telefónu

Jednou z predností nášho systému GPS monitoringu vozidiel je veľmi presné meranie spotreby u dodávkových vozidiel. Ako údaje z plaváku tak aj údaje z elektronického prietokomeru vykazujú presnosť do 1% spotreby PHM. Takúto vysoká presnosť sa nám podarilo dosiahnuť vďaka elektronickej filtrácií všetkých známych aj menej známych nepresností  anomálií riadiaca jednotka vozidiel zvyčajne vykazuje. Pozrite sa na vizualizáciu jedného dňa prevádzky IVECO DAILY, presnosť nameraných údajov je +/- 1 LITER:

 

Máte záujem o tento GPS produkt?
Možnosti