Bezmontážne riešenia pre GPS monitoring

Máme pre Vás k dispozícií nasledujúce bezmontážne riešenia pre plnohodnotný GPS monitoring vozidiel aj v súčasných podmienkach, keď montáž našim technikom by predstavovala zdravotné riziko na oboch stranách. VŠETKO POTREBNĚ PRÍSLUŠENSTVO DODÁME ZDARMA (kabeláže, konektory, krytky), navyše zakúpené GPS jednotky VT10 a VT30 je neskôr možné namontovať na pevno - trvalé pripojenie.

VT30 - kompaktné GPS so snímaním behu motora

Zariadenie VT30 je dostupné v kompaktom prevedení so zabudovanými GSM a GPS anténami. Po nasadení krytky (zakryje SIM kartu a USB konektor) a jej zaistení špeciálnymi skrutkami zariadenie znesie aj hrubšie zaobchádzanie a je odolné voči sabotáži. Pripojte do diagnostickej zaásuvky OBD2, alebo do autozapaľovača (12/24V) pre každodenné použitie v osobných vozidlách, dodávkach, alebo aj v kamiónoch. Jedná sa o základnú - najlacnejšiu, avšak spoľahlivú a overenú variantu prenosného GPS monitoringu.

OT10 LITE - kompaktný GPS tracker priamo do OBD2

Zariadenie OT je určené na inštaláciu priamo do OBD2 diagnostickej zásuvky. Zariadenie taktiež dokáže detekovať beh motora a poskytnúť polnohodnotný GPS monitoring. V prípade nevhodného umiestnenia, alebo dispozície diagnostickej zásuvky OBD2 stačí použiťdodávaný predlžovák. Zariadenie je tak vhodné pre 90% vozidiel. S ýmto zariadením máme dlhodobé skúsenosti a vieme garantovať bechybnú prevádzku minimálne 5 rokov, záruka je však štandartných 24 mesiacov.

VT10 - vodotesné GPS pre náročné aplikácie

Vodostesná nadstavba navrhnutá priamo pre GPS jednotky VT10 umožňuje nasadiť ich aj v tých najťažších podmienkach. Kamióny, traktory, kombajny je možné takto monitorovať aj bez potreby pevnej montáže GPS zariadenia. Toto zariadenie dokáže navyše pracovať aj v režime motohodín, alebo vyhodnocovať štatistiku štýlu jazdy, či snímanie prípojných zariadení (hydraulika, hladinomaer). Pomocou toho zariadenia je tiiež možné realizovať identifikáciu šoféra, alebo pokročilé funkcie zabezpečenia, nakoľko je vybavené 2.4GHz bezdrôtovým rozhraním.

 

Všetky ponúkané prenosné GPS zariadenia sú vybavené záložnou batériou na 8 hodín prevádzky a zabezpečia plnohodnotný GPS monitoring. Ak Vás naša ponuka zaujala, preštudujte si náš aktuálny cenník, alebo nás kontaktujte telefonicky, emailom, alebo cez kontaktný formulár.